shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DISTRIBUTION BLOCK OR-LZ-8207/250 ORNO
Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 1000 V AC/DC ; Number of terminals: 1 x 120 mm² ; Kryt: Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Farba: Biela ;
25,62 €
S DPH
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 1000 V AC/DC |
| Vstupný prúd: | max. 250 A |
| Number of terminals: | 1 x 120 mm² 2 x 35 mm² 5 x 16 mm² 4 x 10 mm² |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Farba: | Biela + Modrý |
| Rozmery: | 96 x 50 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
