shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DISTRIBUČNÝ BLOK OR-LZ-8207/125 ORNO
Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 690 V ~ 1000 V AC/DC ; Kryt: Plast ; Farba: Biela + Modrý ;
10,12 €
S DPH
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 690 V ~ 1000 V AC/DC |
| Vstupný prúd: | max. 125 A |
| Počet svoriek: | 7 x 2.5 mm² ... 16 mm² 1 x 10 mm² ... 70 mm² |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Farba: | Biela + Modrý |
| Rozmery: | 71 x 29 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
