shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKÁ KOCKA KE-LTF12-25 SIMET
Počet dráh: 12 ; Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 750 V ; Menovitý prúd: 81 A ; Prierez kábla: 10 ... 25 mm² - Drôt 10 ... 16 mm² - Linka ; Farba: Oranžový ;
11,53 €
S DPH
| Počet dráh: | 12 |
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 750 V |
| Menovitý prúd: | 81 A |
| Prierez kábla: | 10 ... 25 mm² - Drôt 10 ... 16 mm² - Linka |
| Farba: | Oranžový |
| Rozmery: | 212 x 33 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
KE-LTF12-25
Skladom
