shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI+USB-EX-100/RX SIGNAL
Zariadenie umožňuje prenos signálu s vysokým rozlíšením do televízneho prijímača vybaveného konektorom HDMI cez počítačovú krútenú dvojlinku kat. 5e, 6; Extendér umožňuje tiež predĺženie portu USB 2.0, napr. za účelom ovládania zapisovača pomocou myšky;Maximálna prenosová vzdialenosť: 100 m UTP kat. 5e, 6 ;
62,12 €
S DPH
Zariadenie umožňuje prenos signálu s vysokým rozlíšením do televízneho prijímača vybaveného konektorom HDMI cez počítačovú krútenú dvojlinku kat. 5e, 6.
Extendér umožňuje tiež predĺženie portu USB 2.0, napr. za účelom ovládania zapisovača pomocou myšky.
K televízii je nutno priviesť len jednu krútenú počítačovú dvojlinku, čo uľahčí inštaláciu zariadenia a zlepší estetiku inštalácie.
Prietok signálu na výstupe vysielača predstavuje asi 20 Mb/s, kvôli čomu je len nepatrne vidieť výsledok kompresie. Odporúčaná minimálna vzdialenosť sledovania od obrazovky je 2m ... 3m.
Pozor!%
Zariadenie pracuje od strany monitoru.
| Druh zariadenia: | Prijímač |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 100 m UTP kat. 5e, 6 |
| Hlavné vlastnosti: | Extendér umožňuje tiež predĺženie portu USB 2.0, napr. za účelom ovládania zapisovača pomocou myšky Zariadenia nevyžadujú priame spojenie, pracujú tiež prostredníctvom siete LAN Prenos audia po sieti |
| Napájanie: | 5 V DC/ 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 20 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.168 kg |
| Rozmery: | 110 x 89 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
HDMI+USB-EX-100/RX
Skladom
