shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI-EX-150IR/RX-V4
Štandard HDMI: 1.3 ; HDCP: 1.4 ; Podporované rozlíšenie HDMI: 1080p, 1080i, 720p ; Vybrané vlastnosti: Nosná frekvencia IR : 20 ... 60 kHz ;
99,86 €
S DPH
Zariadenie umožňuje prenos signálu s vysokým rozlíšením do televízneho prijímača vybaveného konektorom HDMI cez počítačovú krútenú dvojlinku kat. 5, 5e, 6
| Druh zariadenia: | Prijímač |
| Štandard HDMI: | 1.3 |
| HDCP: | 1.4 |
| Protokoly: | HDbitT |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, 480i |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 120 m @ 1080p- UTP kat. 6 100 m @ 1080p- UTP kat. 5e 80 m @ 1080p- UTP kat. 5 |
| Vybrané vlastnosti: | Nosná frekvencia IR : 20 ... 60 kHz Rýchlosť prenosu (Baudrate) : 18 Mbps Ochrany : atmosférické výboje, Proti prepätiu, ESD |
| Napájanie: | 5 V DC/ 1 A - (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 3 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.146 kg |
| Rozmery: | 97 x 94 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
HDMI-EX-150IR/RX-V4
Skladom
