shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH HDMI-SW-3/1-V1.4B
Prepínač umožní výber jedného z niekoľkých zdrojov signálu a prepne ho na výstup;Počet HDMI vstupov: 3 ks. ; Počet HDMI výstupov: 1 ks. ; Podporovaný štandard HDMI: 1.4b ;
9,43 €
S DPH
Prepínač umožní výber jedného z niekoľkých zdrojov signálu a prepne ho na výstup
HDMI-SW-3/1-V1.4B disponuje funkciou inteligentného prepínania, tzn. že po pripojení aktívneho zdroja signálu ho sám prepínač vyberie a po odpojení aktívneho zdroja prepínač automaticky vyberie ďalší zdroj
| Počet HDMI vstupov: | 3 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 1 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.4b |
| Výber vstup/výstup: | manuálne |
| Podporované audio formáty: | DTS-HD Master Audio, Dolby True HD, LPCM7.1, DTS, Dolby-AC3, DSD |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | max. 15 m @ 1080p- Vstupy max. 25 m @ 1080p- Výstup |
| Podporované rozlíšenia: | 2160p - 4K UHD, 1080p, 720p, 576p, 480p |
| HDCP: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora 4K UHD @ 30 políčok/sPodpora Xv-YCC/Deep Colour 30 / 36 / 48 bit Automatický (inteligentný) a manuálny pracovný režim (tlačidlo Select) Plug & Play |
| Napájanie: | Z kábla HDMI |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 65 x 65 x 16 mm |
| Záruka: | 2 roky |
HDMI-SW-3/1-V1.4B
Skladom

