shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH HDMI-SW-4/1-2.0
Počet HDMI vstupov: 4 ks. ; Počet HDMI výstupov: 1 ks. ; Podporovaný štandard HDMI: 2.0 ;
38,78 €
S DPH
Prepínač umožní výber jedného z niekoľkých zdrojov signálu a prepne ho na výstup.
| Počet HDMI vstupov: | 4 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 1 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | 2.0 |
| Podporované audio formáty: | LPCM, PCM2, 5.1, 7.1CH, Dolby-AC3, DTS 5.1 |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | max. 15 m - Vstupy max. 25 m - Výstup |
| Podporované rozlíšenia: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p/ 50 Hz, 1080p/ 60 Hz, 4K UHD/ 60 Hz |
| HDCP: | 2.2 |
| Napájanie: | 5 V / 0.55 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Max. príkon: | 2.5 W |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie pomocou kláves Ovládanie pomocou diaľkového ovládania CEC support HDR support Podpora technológie 3D |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 116 x 68 x 19 mm |
| Záruka: | 2 roky |
HDMI-SW-4/1-2.0
Skladom
