shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AUTOTRANSFORMÁTOR ATS-110/230V
Napájacie napätie: 115 V AC ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Maximálne zaťaženie: 0.4 A ;
68,74 €
S DPH
Autotransformátor ATS-110/230V s výkonom 100VA dovoľuje používať zariadenia navrhnuté pre napájanie napätím 230V AC v USA a v ďalších krajinách, kde je štandardom napájacie napätie 110V AC
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Napájacie napätie: | 115 V AC |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Maximálne zaťaženie: | 0.4 A |
| Menovitý výkon: | 100 VA |
| Dĺžka káblov: | 0.65 m |
| Druh ochrany: | Sklenená poistka 0.8 A |
| Rozmery: | 121 x 71 x 45 mm |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Záruka: | 2 roky |
ATS-110/230V
Skladom
