shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACÍ ADAPTÉR AC TR-40VA/NORATEL SATEL
Adaptér určený na použitie v inštaláciách, kde smernice CE vyžadujú použitie bezpečnostného transformátora;Napájacie napätie: 230 ... 250 V AC ; Výstupné napätie: 16 V, 18 V AC ; Maximálne zaťaženie: 2.22 A ;
38,92 €
S DPH
Jednorázový bezpečnostný transformátor so zabudovanou termickou poistkou a ochranou proti skratu bol navrhnutý a vyrobený podľa normy EN61558-2-6.
Adaptér určený na použitie v inštaláciách, kde smernice CE vyžadujú použitie bezpečnostného transformátora.
Vinutia sú od seba oddelené a zaliate polyuretánovou hmotou v samozhasínacom kryte.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!.
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Napájacie napätie: | 230 ... 250 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 16 V, 18 V AC |
| Maximálne zaťaženie: | 2.22 A |
| Norma EN: | EN61558-2-6 |
| Skúšobné napätie medzi PRI/SEC: | AC 4kV RMS |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda izolácia: | B (130°C) |
| Index of Protection: | IP44 |
| Výstupný výkon: | 40 VA |
| Určenie: | na napájanie núdzových systémov pre automatiku pre nízkonapäťové napájanie osvetľovacej inštalácie |
| Výstup: | 2 ks. |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| Rozmery: | 124 x 72 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
TR-40VA/NORATEL
Skladom
