shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PS-202F PRE MULTISWITCHE TERRA SRM/SRQ KONEKTOR F
Napájacie napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 20 V DC ; Výstup: Konektor F ;
31,82 €
S DPH
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 20 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Určenie: | Multiswitche TERRA |
| Výstup: | Konektor F |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Záruka: | 2 roky |
PS-202F
Skladom
