shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SONDA ZAPLAVENIA VODOU FPX-1-BR K UNIVERZÁLNEMU SENZORU AXD-200 SATEL
Dĺžka kábla snímača: 3 m ; Farba: Hnedá ;
5,78 €
S DPH
Sonda umožňuje rozšíriť funkciu univerzálneho senzora AXD-200 o možnosť detekcie zaplavenia miestnosti vodou.
Pozor!%
Sonda nepracuje samostatne.
Výrobok je určený pre spoluprácu so senzorom AXD-200 (predáva sa samostatne).
| Detekcia: | Voda |
| Dĺžka kábla snímača: | 3 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | ![]() |
| Napájanie: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | detekcia prítomnosti vody v priestoroch, kde hrozí riziko úniku |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 34 x 14 x 7.5 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
FPX-1-BR
Skladom

