shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POPLAŠNÉ TLAČIDLO PB-10 SATEL
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Tlačidlo môže byť tiež použité na ovládanie činnosti rôznych zariadení (napr. zariadenie systému automatiky alebo kontroly prístupu); Zariadenie môže komunikovať s akoukoľvek poplachovou centrálou podporujúcou detektory typu NC;Vybrané vlastnosti: Použitie : Vnútorný ;
17,36 €
S DPH
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice
Tlačidlo môže byť tiež použité na ovládanie činnosti rôznych zariadení (napr. zariadenie systému automatiky alebo kontroly prístupu)
Zariadenie môže komunikovať s akoukoľvek poplachovou centrálou podporujúcou detektory typu NC
| Spolupráca: | Poplachové centrály - vstup umožňujúci pripojenie bezdrôtového senzora typu NC |
| Výstup alarmu: | NC, 24 V DC/ 100 mA |
| Ochrana proti sabotáži: | NC, 24 V DC/ 10 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Použitie : Vnútorný Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia Environmentálna trieda EN 50130-5 : II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
PB-10
Skladom
