shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-2-L SATEL
MZ-2-L uľahčuje vytvorenie pripojenia v nízkonapäťových systémoch;Počet svoriek: 18 ; Veľkosť svorkového otvoru: 2.5 x 2.5 mm ; Maximálne napätie: 24 V AC / DC ; Maximálny prúd: 500 mA ;
8,82 €
S DPH
MZ-2-L uľahčuje vytvorenie pripojenia v nízkonapäťových systémoch.
| Počet svoriek: | 18 + 2 ( TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ) |
| Veľkosť svorkového otvoru: | 2.5 x 2.5 mm |
| Maximálne napätie: | 24 V AC/ DC |
| Maximálny prúd: | 500 mA |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Rozmery: | 89 x 66 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
MZ-2-L
Skladom
