shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ANTÉNA ANT-868 SATEL
Rozsah frekvencie: 868.0 ... 868.6 MHz ; Konektor: SMA-RP ; Použitie: Satel ABAX ;
14,92 €
S DPH
Anténa použitá pre bezdrôtové moduly ABAX.
| Rozsah frekvencie: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Konektor: | SMA-RP |
| Použitie: | Satel ABAX |
| Vybrané vlastnosti: | Malé rozmery |
| Rozmery: | Ø 10.5 x 130 mm |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
ANT-868
Skladom
