shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OPTICKÝ SABOTÁŽNY SNÍMAČ SX6-TO SATEL
Detekcia: Zapenenie ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ;
12,48 €
S DPH
Optický detektor sabotáže SX6-TO je zariadenie, ktoré detekuje akýkoľvek pokus o zapenenie piezoelektrického meniča v siréne.
SX6-TO pracuje na základe infračervenej bariéry..
| Detekcia: | Zapenenie |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Napájanie: | 12 V DC/ 45 mA |
| Použitie: | SD-6000 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | 98 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SX6-TO
Skladom
