shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ŠESŤHRANNÁ MATICA N-M8/KL-8
Rozmery: M8 ; Materiál prevedenia: Pozinkovaná oceľ ; Trieda odolnosti: 8 ;
0,04 €
S DPH
Pozinkovaná šesťhranná matica
| Rozmery: | M8 |
| Materiál prevedenia: | Pozinkovaná oceľ |
| Trieda odolnosti: | 8 |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s DIN 934 |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Veľkosť kľúča: | 13 mm |
| Hrúbka: | 6.4 mm |
| Záruka: | 2 roky |
N-M8/KL-8
Skladom
