shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KÁBLOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR XD-2L SATEL
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna, Vibrácie, Voda ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Farba: Biela ;
41,40 €
S DPH
Káblový senzor XD-2L môže pracovať v jednom zo 4 režimov, vďaka čomu je zariadenie nesmierne univerzálne
Zariadenie možno konfigurovať podľa potrieb ako: magnetický senzor, detektor otrasov, detektor otrasov s jazýčkovým spínačom alebo senzor zaplavenia vodou (vyžaduje vonkajšiu sondu FPX-1 – dostupná samostatne)
XD-2L spolupracuje s ľubovoľnou poplachovou centrálou
| Spolupráca: | Poplachová centrála |
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna, Vibrácie, Voda |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Regulácia citlivosti: | Platí pre otrasový snímač |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 24 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC/ 15 mA (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Prevádzkové režimy :
|
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg (čidlo) |
| Rozmery: | 25 x 136 x 29 mm (čidlo) 15 x 52 x 6 mm (povrchový magnet) Ø 10 x 28 mm (zapustený magnet) |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
