shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SENZOR VIBRÁCIÍ DS-PDSK-P Hikvision
Detekcia: Vibrácie ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Farba: Biela ;
23,44 €
S DPH
Detektor signalizuje poplach v prípade zistenia otrasu a vychýlenia, napr. počas použitia sily na dvere alebo okno
Zariadenie sa ideálne hodí tiež na pripevnenie na cenných predmetoch rôzneho druhu, ktorých pohyb potom spustí poplach.
| Detekcia: | Vibrácie |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Napájanie: | 9 V ... 16 V DC, (obvykle 12V) / 30 mA (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Detekcia vibrácií nezávisle na ich smere Výstup alarmu NC Digitálny senzor Tlmič Detekcia sabotáže - otvorenie krytu |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 108 x 30 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300153 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-PDSK-P
Na objednávku

