icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA AD800-AM ALARMTECH
AD800-AM je moderný detektor s funkciou aktívneho antimaskingu, detegujúci všetky pokusy o vlámanie oknom alebo presklenými časťami stien a dverí
Detektor je skonštruovaný na základe najnovšej technológie z oblasti mikrokontrolérov so softvérom zohľadňujúcim mnoho faktorov spojených s akustikou miestnosti (digitálna kompenzácia akustiky miestnosti DRC), to umožňuje precízne rozlíšenie zvuku rozbitia skla od ostatných zvukov
Je vybavený dvomi nezávislými relé signalizácie rozbitia skla (intrusion) a signalizáciou sabotáže mikrofónu (fault)
Má dvojkanálový systém detekcie sabotáže mikrofónu: akustický kanál AM pracujúci na pre človeka úplne nepočuteľných frekvenciách a infračervený kanál IR, ktorý odhaľuje objekty v priamej blízkosti mikrofónu
| Detekcia: | Detektor rozbitého skla |
| Dosah: | 9 m / 165 ° |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 50 mA / 50 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | detektor roztrieštenia tabuľového, laminovaného alebo tvrdeného skla - Hrúbka skla : max. 4 mm, laminované P2, P4 : 4 + 4 mm, Veľkosť sklenenej tabule max. 6 x 6 m DRC - digitálna kompenzácia akustiky miestnosti Patentovaná aktívna "Anti-Masking" technológia |
| Napájanie: | 7 ... 30 V DC |
| Spotreba prúdu: | 12 mA @ 12 V DC 7.3 mA @ 24 V DC |
| Environmentálna trieda: | I |
| Bezpečnostná trieda: | EN 50131-2-7-1:2013 Grade 3 |
| Index of Protection: | IP31 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 68 x 109 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | ALARMTECH |
| Záruka: | 2 roky |

