shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2241TU-A-0360B-S2-DIP - 1080p 3.6 mm DAHUA
Čidlo: " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 86 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Napájanie: 12 V DC ;
191,52 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom Progressive scan CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Zmeny štandardu sú uskutočňované prostredníctvom konfiguračných prepínačov
Vďaka používanej technológii "Starlight" stačí kamere veľmi slabé osvetlenie na získanie jasného farebného obrazu
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, 960 x 576 - 960H, PAL |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 86 ° (údaje výrobcu) 83 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ PAL- 1 Vpp/ 75 Ω |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI |
| Pomer signál/šum (S/N): | >65 dB |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - 130 dB - Wide Dynamic Range 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla ICR - Mechanický IR filterAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Automatické vyrovnávanie bielejZóny súkromia - max. 8Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Napájanie: | 12 V DC/ 640 mA |
| Spotreba energie: | <= 7.7 W |
| Kryt: | Compact, Hliník |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| Rozmery: | 245 x 90 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
HAC-HFW2241TU-A-0360
Skladom

