icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200T-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUA
Megapixelová kamera so senzorom Progressive scan CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
V prípade video prenosu s pomocou krútenej dvojlinky a transformátorov prispôsobujúcich impedanciu je nutné zohľadniť možnosť, že sa objavia odrazy signálu a vzájomné prelínanie signálov
Integrovaný držiak kamery 3-Axis má reguláciu vo všetkých troch rovinách a umožňuje otáčanie kamery v ľubovoľnom smere
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 960 x 576 - 960H |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 101 ° (údaje výrobcu) 104 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ PAL, 1 Vpp/ 75 Ω |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | D-WDR - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkamiBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Denný/nočný režim ICR - Mechanický IR filterAutomatické vyrovnávanie bielejAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Zóny súkromia - max. 8Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Napájanie: | 12 V DC/ 275 mA |
| Spotreba energie: | <= 3.3 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 175 x 71 x 72 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

