icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200TLM-IL-A-0360B-S6 - 1080p 3.6 mm DAHUA
Megapixelová kamera so senzorom Progressive scan CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
V prípade video prenosu s pomocou krútenej dvojlinky a transformátorov prispôsobujúcich impedanciu je nutné zohľadniť možnosť, že sa objavia odrazy signálu a vzájomné prelínanie signálov
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
Zariadenie je vybavené technológiou Smart Dual Illumination, ktorá používateľovi umožňuje voľbu medzi režimom bieleho svetla a režimom IR (infračerveným)
Pokiaľ je aktívna funkcia Smart Dual Illumination, biele svetlo sa automaticky zapne iba v prípade, že je v sledovanej oblasti detegovaný objekt, čo účinne zlepšuje kvalitu obrazu
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p@ HD-CVI/ HD-TVI/ AHD@ 25 políčok/s, 960 x 576 - 960H@ PAL@ 25 políčok/s |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 83 ° (údaje výrobcu) 84 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS, 1 Vpp/ 75 Ω |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Technológia Smart Dual Illumination – IR alebo LED reflektor pracuje v nočnom režime Biele svetlo sa automaticky zapne len vtedy, keď je v sledovanej oblasti detekovaný objekt, čo účinne zlepšuje kvalitu obrazu D-WDR - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla ICR - Mechanický IR filterAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Zóny súkromia - max. 8Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Automatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Napájanie: | 12 V DC/ 340 mA |
| Spotreba energie: | <= 4.1 W |
| Kryt: | Compact Plast + Kov |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 198 x 80 x 76 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


