- Novinka
icon
(+421) 0944 523 003
Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat)
| Kapacita akumulátora: | 5.0 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 1.5 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T1 |
| Životnosť akumulátora: | 3 ... 5 roky |
| Rozmery: | 90 x 107 x 70 mm |
| Hmotnosť: | 1.36 kg |
| Záruka: | 2 roky |