shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-115
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Možnosť programovania sériového čísla (ID ; Možnosť zápisu do internej pamäti: 330 bit ; Vybrané vlastnosti: Integrovaný obvod T5577, Možnosť uložiť a upravovať dodatočné informácie ;
2,71 €
S DPH
Silná karta s predĺženou vzdialenosťou čítania.
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 330 bit |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah : ~ 10 cm, Integrovaný obvod T5577, Možnosť uložiť a upravovať dodatočné informácie |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 2 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
ATLO-115
Skladom


