shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID S MODIFIKOVATEĽNÝM UID EMC-4
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Možnosť programovania sériového čísla (ID ;
5,12 €
S DPH
Unique EM 125 kHz tenká PVC bezkontaktná karta s čipom Q5, EEPROM 256 bity, sériové číslo karty (CSN) možno naprogramovať ľubovoľnou čítačkou série PRTxxEM so softwarom RARC.
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Možno programovať pomocou RUD-1 + PRT-32EM |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 86 x 55 x 1 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 2 roky |


