shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ATLO-D194
Štandard: MIFARE S50 - 13.56 MHz, Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ;
0,71 €
S DPH
Tenká bezkontaktná karta PVC.
| Štandard: | MIFARE S50 - 13.56 MHz, Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah : ~ 10 cm , |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 0.8 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |

