shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID MFC-2 ROGER
Štandard: MIFARE 13.56 MHz, MIFARE Classic ; Možnosť zápisu do internej pamät ; Potlač sériového čísl ;
2,73 €
S DPH
Rozmery ISO.
Možnosť potlačenia fotografií a textom s pomocou špeciálnych tlačiarní PVC.
| Štandard: | MIFARE 13.56 MHz, MIFARE Classic |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Pamäť ROM: 1 kB Uchovanie dát do 10 rokov Stálosť čítania do 100 000 cyklov |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 1 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |


