shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ATLO-114N13
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Potlač sériového čísl ; Vybrané vlastnosti: Formát sériového čísla : 10H13D + WEG24A, Integrovaný obvod TK-4100 ;
0,71 €
S DPH
Silná karta s predĺženou vzdialenosťou čítania.
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Formát sériového čísla : 10H13D + WEG24A, Dosah : ~ 15 cm, Integrovaný obvod TK-4100 |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 2 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
ATLO-114N13
Skladom


