shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ KARTA MIFARE IC-S50 DAHUA - 13.56 MHz
Štandard: MIFARE S50 - 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Možnosť zápisu do internej pamät ;
2,44 €
S DPH
Tenká bezkontaktná karta PVC.
| Štandard: | MIFARE S50 - 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah : ~ 10 cm |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 0.8 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


