shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KEYSTONE MODULAR OUTLET FX-SX9-1
Miesto pre konektory: 1 ks. pre moduly Keystone ; Montáž: Ø 60 mm (krabica pod omietku) ; Farba: Biela ;
3,21 €
S DPH
| Miesto pre konektory: | 1 ks. pre moduly Keystone, uhol 45 ° |
| Montáž: | Ø 60 mm (krabica pod omietku) |
| Materiál: | Umelá hmota UL94-0 |
| Farba: | Biela, RAL9003 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 93 % |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 80 x 80 x 30 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
FX-SX9-1
Skladom
