shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PÁSIK LED LED60-12V/14.4W-RGB/5M MW Lighting
Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 14.4 W / 1 m ; Farba: RGB ; Počet diód: 60 ks. / 1 m ; Dĺžka pásky: 5 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ;
36,36 €
S DPH
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 14.4 W / 1 m |
| Farba: | RGB |
| Počet diód: | 60 ks. / 1 m |
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 5000 x 10 x 1.2 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 2 roky |
