shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PÁSIK LED LED60-12V/6W-CW/5M 5 m - 16000 K MW Lighting
Dĺžka pásky: 5 m ; Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 6 W / 1 m ; Farba: Neutrálna biela - 16000 K ; Počet diód: 60 ks. / 1 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: F ;
10,54 €
S DPH
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 6 W / 1 m |
| Farba: | Neutrálna biela - 16000 K |
| Počet diód: | 60 ks. / 1 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | F |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 8 x 1.2 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 2 roky |
