shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PÁSIK LED LED120-12V/9.6W-WW/5M - 3000 K MW Lighting
Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 9.6 W / 1 m ; Farba: Ciepły biały - 3000 K ; Počet diód: 120 ks. / 1 m ; Dĺžka pásky: 5 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: F ;
18,52 €
S DPH
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 9.6 W / 1 m |
| Farba: | Ciepły biały - 3000 K |
| Počet diód: | 120 ks. / 1 m |
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | F |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.076 kg |
| Rozmery: | 5000 x 8 x 1.2 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 2 roky |
