icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SMART LED LIGHTING CONTROLLER WLIGHTBOX-PRO/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 24 V DC
Ovládač WLIGHTBOX-PRO/BLEBOX umožňuje úplné ovládanie LED pásikov (ovládanie farby, teploty farieb, jasu, efektov, času zmeny atď.)
Zariadenie má 4 výstupné kanály na ovládanie viacerých LED pásikov, viackanálových aj jednokanálových (farebných a bielych)
Vďaka krytu odolnému voči poveternostným vplyvom a externej anténe je možné zariadenie umiestniť vonku na mieste vzdialenom od smerovača
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem toho si ovládanie zariadenia BleBox cez cloud vyžaduje, aby bola domáca sieť pripojená k internetu a aby bol v konfigurácii zariadenia povolený „Vzdialený prístup“
Okrem priameho ovládania má zariadenie možnosť naprogramovania harmonogramu zapínania a vypínania a prepojenia s rôznymi systémovými udalosťami
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
Pozor%
Ovládanie zariadenia pomocou fyzického spínača sa vykonáva pripojením/odpojením kontaktu IN na zem
Zariadenie môže pracovať s monostabilnými (momentovými) tlačidlami
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením - LED pásky (RGB/RGBW/RGBCCT/CCT/MONO) 12-24V |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 288 W |
| Celkový maximálny prúd: | 12 A ( 3 A / Kanál ) |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 4 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, režim východu a západu slnka, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Ovládanie farieb, teploty farieb, jasu, efektu a času spínania vám umožní zariadiť interiér podľa vašich predstáv prednastavené efekty, úprava efektov, Prevádzkové režimy :
|
| Kryt: | Bezhalogénový plast, Samozhasnuteľný plast Vodotesné, Odolná voči atmosférickým podmienkam |
| Index of Protection: | IP54 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 92 x 52 x 28 mm - bez antény 230 x 85 x 28 mm - s anténou, zvisle 197 mm - Anténa |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
