icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ SWITCHBOX-DC/BLEBOX Wi-Fi, 12 / 24 V DC
Inteligentný elektrický spínač Wi-Fi SWITCHBOX-DC/BLEBOX umožňuje ovládať pripojené zariadenia pomocou fyzického spínača, webového prehliadača, externého ovládača BleBox μWiFi alebo mobilnej aplikácie wBox
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem toho si ovládanie zariadenia BleBox cez cloud vyžaduje, aby bola domáca sieť pripojená k internetu a aby bol v konfigurácii zariadenia povolený „Vzdialený prístup“
Okrem priameho ovládania má zariadenie možnosť naprogramovania harmonogramu zapínania a vypínania a prepojenia s rôznymi systémovými udalosťami
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
Pozor%
Ovládanie zariadenia pomocou fyzického spínača sa vykonáva pripojením/odpojením kontaktu IN na zem
Zariadenie môže pracovať s monostabilnými (momentovými), bistabilnými a schodiskovými spínačmi
V závislosti od použitých spínačov sa musí výzva na akciu pre každé zariadenie príslušne nakonfigurovať
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Menovité napätie: | 12 / 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1150 VA @ 230 V AC/ 1150 W (rezistenčné zaťaženie), 150 W @ 30 V DC |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A @ 230 V AC5 A @ 30 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Možnosť nastavenia východzieho stavu zariadenia po výpadku napájania, Podpora technológie μWiFi |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 36 x 27 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
