shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SMART PROXIMITY SWITCH PROXISWITCH-V2/BLEBOX 12 ... 24 V DC
Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Maximálne celkové zaťaženie: 120 W ; Počet vstupov: 0 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Vybrané vlastnosti: Prevádzkové režimy : bistabilný, bistabilný + pamäť stavu, monostabilný NO, monostabilný NC, Dosah detekcie : 3 cm ;
17,08 €
S DPH
Spínač PROXISWITCH-V2/BLEBOX umožňuje ovládať pripojené zariadenia 12-24V DC dotykom alebo pohybom ruky
Zariadenie možno použiť ako dotykové tlačidlo pre ovládače Wi-Fi
Pozor%
Zariadenie by malo byť nalepené na nevodivom povrchu, napr. na nábytkovej doske, keramických dlaždiciach atď.
Ak zariadenie nie je bezpečne upevnené alebo sa nachádza v blízkosti kovových častí, môže dôjsť k poruche
| Použitie: | Bezdotykové zapínanie vypínanie |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 120 W |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Počet vstupov: | 0 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Prevádzkové režimy : bistabilný, bistabilný + pamäť stavu, monostabilný NO, monostabilný NC, Dosah detekcie : 3 cm Reakčná doba : max. 8 s Možnosť skryť senzor Automatická kalibrácia LED indikácia |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.018 kg |
| Rozmery: | 39 x 39 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
PROXISWITCH-V2/BLEBOX
Skladom

