shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SMART PROXIMITY ACTION TRIGGER PROXIBOX/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 24 V DC
Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Rozlíšenie krátkych a dlhých signálov, vzdialený prístup, Podpora technológie μWiFi ;
31,44 €
S DPH
Inteligentný bezdotykový spínač akcií PROXIBOX/BLEBOX umožňuje ovládanie iných zariadení kompatibilných s technológiou BleBox μWiFi dotykom alebo priblížením ruky
Ovládač je integrovaný do aplikácie, rozlišuje medzi rôznymi signálmi a umožňuje naprogramovať až 30 rôznych akcií
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem toho si ovládanie zariadenia BleBox cez cloud vyžaduje, aby bola domáca sieť pripojená k internetu a aby bol v konfigurácii zariadenia povolený „Vzdialený prístup“
| Použitie: | Bezdotykové zapínanie vypínanie, ovládanie zariadení, spúšťanie akcií |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | ![]() |
| Celkový maximálny prúd: | ![]() |
| Počet vstupov: | 0 |
| Počet výstupov: | 0 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky (napájanie) |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Multifunkčný senzor priblíženia, Rozlíšenie krátkych a dlhých signálov, vzdialený prístup, Podpora technológie μWiFi, Možnosť skryť senzor, Automatická kalibrácia LED indikácia |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 53 x 40 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
PROXIBOX/BLEBOX
Skladom

