shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA UREMOTE-PRO/BLEBOX Wi-Fi
Štvorkanálové univerzálne diaľkové ovládanie pre zariadenie BleBox;Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Prevádzkový dosah: ; Vybrané vlastnosti: Počet tlačidiel : 4 4 nezávislé kanály, 4 skupiny, Počet podporovaných zariadení : 3 / Kanál, Zabudovaná vibračná funkcia (haptická spojka), Podpora technológie μWiFi ; Farba: Biela ;
41,83 €
S DPH
Štvorkanálové univerzálne diaľkové ovládanie pre zariadenie BleBox
| Napájanie: | zabudovaný akumulátor - litiovo-polymérový 5 V micro USB(nabíjanie akumulátora) Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor : 2 roky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Prevádzkový dosah: | <= 100 m (v otvorenom teréne) <= 40 m (vovnútri) |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Počet tlačidiel : 4 4 nezávislé kanály, 4 skupiny, Počet podporovaných zariadení : 3 / Kanál, Ovládanie zariadenia BleBox Potvrdenie príkazu LED indikácia Zabudovaná vibračná funkcia (haptická spojka), Obojsmerná komunikácia Šifrovanie prevodu Podpora technológie μWiFi Možno ovládanie bez dostupnej siete Wi-Fi |
| Kryt: | Kov + Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| Rozmery: | 72 x 39 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
UREMOTE-PRO/BLEBOX
Skladom
