shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
USB MAINS CHARGER 5V/3A/USB-QUICK3.0/B STAZER
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.6 A ; Výstup: USB-A ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie ;
4,08 €
S DPH
USB charger for charging various electronic devices such as smartphones, etc.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 2 / 1.6 A |
| Výstupný výkon: | 19.2 W |
| Výstup: | USB-A |
| Ochrany: | Multi-stage protection system for charging devices |
| Vybrané vlastnosti: | Pokročilá správa napájania Inteligentné dobíjanie batérií za účelom predĺženia ich životnosti Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie |
| Typ puzdra: | Umelá hmota (PC + ABS) Zástrčkový korpus |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| Rozmery: | 80 x 40 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | STAZER |
| Záruka: | 2 roky |
