shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR APS-055 SATEL
Výstupné napätie: 5 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.5 A ; Výstupný výkon: 4 W ;
26,19 €
S DPH
Impulzný zdroj do krabice APS-055 je určený na napájanie zariadenia 5 V DC
Možno ho používať ako externý zdroj napájania bezdrôtových manipulátorov firmy SATEL
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 195 ... 265 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 V DC, stabilizované |
| Maximálne zaťaženie: | 0.5 A |
| Výstupný výkon: | 4 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | <= 72 % |
| Ochrany: | Vstup : Protiskratový, Tlmič Výstup : Protiskratový, Preťažené |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s IEC 38 Možno namontovať do elektrickej krabice 60mm |
| Environmentálna trieda: | II |
| Typ puzdra: | Plast |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
