shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACÍ ADAPTÉR USB-C-W/230V/65W-GC
Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 3.25 A ; Výstupný výkon: 15 / 27 / 36 / 45 / 65 W ; Vybrané vlastnosti: Technológia Power Delivery - 65W ;
29,57 €
S DPH
The USB-C-W/230V/65W-GC power supply is used to power laptops, tablets and other devices compatible with the USB-C Power Delivery standard
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 3.25 A |
| Výstupný výkon: | 15 / 27 / 36 / 45 / 65 W |
| Nastavenie výstupného napätia: | Automatická |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | 230 V CEE 7/16 Zástrčka USB-C |
| Vybrané vlastnosti: | Technológia Power Delivery - 65W |
| Typ puzdra: | Desktop |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 108 x 49 x 33 mm |
| Záruka: | 2 roky |
USB-C-W/230V/65W-GC
Na objednávku
