shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB-C CHAR07-GC Green Cell
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.5 A ; Výstup: USB-C ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie ;
10,73 €
S DPH
Nabíjačka USB na nabíjanie rôznych elektronických zariadení, ako sú smartfóny atď.
Zariadenie podporuje rýchle nabíjanie podľa štandardov: QC3.0, Apple 2.4A, Samsung AFC, Huawei FCP
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 2 / 1.5 A |
| Výstupný výkon: | max. 18 W |
| Výstup: | USB-C - Quick Charge 3.0 |
| Vybrané vlastnosti: | Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie |
| Typ puzdra: | Plast Zástrčkový korpus |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 90 x 53 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
