shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NABÍJAČKA DO AUTA USB POWER-RIDE/54W-GC Green Cell
Vstupné napätie: 12 ... 24 V DC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.5 A ; Výstupný výkon: max. 54 W (celkom) ; Výstup: 3 x USB-A - Quick Charge 3.0 ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie ;
16,03 €
S DPH
Nabíjačka do auta (zástrčka zapaľovača cigariet) vybavená 3 zásuvkami USB-A na nabíjanie rôznych elektronických zariadení, ako sú smartfóny atď.
Zariadenie podporuje rýchle nabíjanie podľa štandardov: QC3.0, Apple 2.4A, Samsung AFC, Huawei FCP
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 2 / 1.5 A |
| Výstupný výkon: | max. 54 W (celkom), 18 W / Port USB |
| Výstup: | 3 x USB-A- Quick Charge 3.0 |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietenie v zelenej farbe Pokročilá správa napájania Inteligentné dobíjanie batérií za účelom predĺženia ich životnosti Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie |
| Typ puzdra: | Zástrčka autozapaľovača Umelá hmota (PC + ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 77 x 40 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
