shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA USB CHARGC08-GC Green Cell
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 / 20 V DC - Výstupy USB-C, 5 / 9 / 12 / 20 V DC - USB-A výstup ; Výstupný prúd: 3 / 3.25 A - Výstupy USB-C, 3 / 2 / 1.5 / 0.9 A - USB-A výstup ; Výstupný výkon: max. 65 W (celkom) ; Výstup: 2 x USB-C - PD3.0, 1 x USB-A - Quick Charge 3.0 ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie, Technológia Power Delivery - 65W, Green Cell Ultra Charge ;
41,09 €
S DPH
Nabíjačka USB na nabíjanie rôznych elektronických zariadení, ako sú smartfóny atď.
Zariadenie podporuje rýchle nabíjanie podľa štandardov: USB-C PD (65W), QC3.0, Apple 2.4A, Samsung AFC, Huawei FCP
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 / 20 V DC- Výstupy USB-C, 5 / 9 / 12 / 20 V DC- USB-A výstup |
| Výstupný prúd: | 3 / 3.25 A - Výstupy USB-C, 3 / 2 / 1.5 / 0.9 A - USB-A výstup |
| Výstupný výkon: | max. 65 W (celkom) max. 65 W - Porty 1, 2 max. 18 W - Port 3 |
| Výstup: | 2 x USB-C - PD3.0 , 1 x USB-A- Quick Charge 3.0 |
| Ochrany: | Tepelná ochrana |
| Vybrané vlastnosti: | Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie, Technológia Power Delivery - 65W, Green Cell Ultra Charge Súčasné nabíjanie 3 zariadení |
| Typ puzdra: | Plast Zástrčkový korpus |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 93 x 55 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
