shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 5V/2A/5.5*P200
V balen : 200 ks. Cena za balenie ; Vstupné napätie: 100 - 240 V AC ; Výstupné napätie: 5.0 V DC ; Výstupný prúd: 2.0 A ; Výstup: Konektor 2.1 / 5.5 mm na kábli ;
701,52 €
S DPH
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| V balení: | 200 ks. Cena za balenie |
| Identifikátor modelu: | 5V/2A/5.5*P200 |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 2.0 A |
| Výstupný výkon: | 10.0 W |
| Priemerná účinnosť počas práce: | 78.7 % |
| Účinnosť pri nízkej záťaži (10%): | 62.4 % |
| Spotreba energie v stave bez záťaže: | < 0.10 W |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Výstup: | Konektor 2.1 / 5.5 mm na kábli |
| Hmotnosť: | 0.075 kg |
| Rozmery: | 75 x 30 x 80 mm |
| Záruka: | 2 roky |
5V/2A/5.5*P200
Skladom
