shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
REFLECTIVE LED LIGHTING CONTROLLER REFLECTIVE-SWITCH/BLEBOX 12 ... 24 V DC
Použitie: LED pásky 12-24V ; Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Maximálne celkové zaťaženie: ... 120 W ; Počet vstupov: 0 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: Doska PCB (spájkovanie) ; Vybrané vlastnosti: Prevádzkové režimy : NO, NC, bistabilný ;
10,90 €
S DPH
Reflexný ovládač REFLECTIVE-SWITCH/BLEBOX sa používa na zapnutie LED osvetlenia vo vnútri nábytku, napr. vo vnútri zásuviek, kuchynských skriniek, šatníkov, keď sú otvorené, a na jeho vypnutie, keď sú zatvorené
Zariadenie môže fungovať aj ako bezdotykový spínač, ktorý umožňuje zapnutie/vypnutie svetla po priblížení ruky (napr. pod zrkadlom, za fotorámikom atď.)
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením - LED pásky 12-24V |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 60 ... 120 W |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Počet vstupov: | 0 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | Doska PCB (spájkovanie) |
| Bezdrôtové: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Vysoký výkon - max. 120 W, Prevádzkové režimy : NO, NC, bistabilný, Vypnutie svetla, keď dvere nie sú zatvorené Malé rozmery, Možnosť profilovej montáže |
| Kryt: | ![]() |
| Index of Protection: | ![]() |
| Farba: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | 38 x 10 x 4 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
REFLECTIVE-SWITCH/BLEBOX
Skladom

