icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DUAL SMART SWITCH SWITCHBOX-D-DIN/BLEBOX Wi-Fi, 230 V AC
Inteligentný elektrický spínač Wi-Fi SWITCHBOX-D-DIN/BLEBOX umožňuje ovládať pripojené zariadenia pomocou fyzického spínača, webového prehliadača, externého ovládača BleBox μWiFi alebo mobilnej aplikácie wBox
SWITCHBOX-D-DIN/BLEBOX je určený na pripevnenie k lište DIN 35 mm
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem toho si ovládanie zariadenia BleBox cez cloud vyžaduje, aby bola domáca sieť pripojená k internetu a aby bol v konfigurácii zariadenia povolený „Vzdialený prístup“
Okrem priameho ovládania má zariadenie možnosť naprogramovania harmonogramu zapínania a vypínania a prepojenia s rôznymi systémovými udalosťami
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
Pozor%
Ovládanie zariadenia fyzickým spínačom sa vykonáva pripojením/odpojením kontaktu IN na fázovom vodiči
Zariadenie môže pracovať s monostabilnými (momentovými), bistabilnými a schodiskovými spínačmi
V závislosti od použitých spínačov sa musí výzva na akciu pre každé zariadenie príslušne nakonfigurovať
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2 x 1150 W (rezistenčné zaťaženie) / 2 x 150 W (induktívna a kapacitná záťaž) |
| Celkový maximálny prúd: | 2 x 5 A |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Dva režimy výstupu: nezávislý a dvojčinný Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, režim východu a západu slnka, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Možnosť nastavenia východzieho stavu zariadenia po výpadku napájania, Meranie spotreby energie, Meranie výkonu, Grafy a história meraní Podpora technológie μWiFi Podsvietený farebný predný panel s prídavným ovládacím tlačidlom |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS), upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 90 x 17.5 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
