shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU DING2-12V5A PULSAR
Vstupné napätie: 200 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 13.8 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 5 A ; Nabíjací prúd batérie: 1 A / 2 A ; Ovládanie adaptéru: Výstup EPS FLT - indikácia zlyhania AC napájania, APS FLT výstup - Indikácia zlyhania batérie ; Vybrané vlastnosti: Grade 2 ; Hmotnosť: 0.4 kg ;
55,72 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér je určený na napájanie ovládacích panelov, čidiel, šifrových zámkov, kamier, konzolí, interkomu alebo ďalšieho vybavenia poplachových systémov
Vyrovnávací zdroj je navrhnutý podľa normy EN50131-6:2017 (Poplachové zabezpečovacie a tiesňové systémy) a normy EN60839-11:2013 ( Elektronické systémy kontroly vstupu - Požiadavky na systém a komponenty) stupeň 1, 2 a environmentálne triedy II
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 200 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 13.8 V DC |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 5 A |
| Výkon: | 69 W |
| Nabíjací prúd batérie: | 1 A / 2 A (nastavený prepojkou ) |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | <= 90 % |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéNadnapäťové Proti prepätiu Zaistenie výstupov akumulátora pred skratom a opačným pripojením Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe - ACIndikácia prítomnosti DC napätia na výstupe - DCIndikácia zlyhania batérie - APS Výstup EPS FLT - indikácia zlyhania AC napájania, Typ OC, APS FLT výstup - Indikácia zlyhania batérie, Typ OC Funkcia "studeného štartu" Dynamický test akumulátora Kontrola spojitosti obvodu akumulátora Kontrola napätia akumulátora Kontrola nabíjania a údržby akumulátora |
| Vybrané vlastnosti: | Grade 2 |
| Typ puzdra: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 176 x 91 x 60 mm, 10 U |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
