shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-412 SATEL
Vstupné napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 4 A ; Nabíjací prúd batérie: 0.5 A / 1 A ; Ovládanie adaptéru: Výstup WS - indikácia zlyhania AC napájania ; Hmotnosť: 0.28 kg ;
92,87 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér je určený na napájanie ovládacích panelov, čidiel, šifrových zámkov, kamier, konzolí, interkomu alebo ďalšieho vybavenia poplachových systémov.
APS-412 disponuje špeciálnou zdierkou umožňujúcou spoluprácu so zariadeniami firmy Satel.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 4 A |
| Výkon: | 48 W |
| Nabíjací prúd batérie: | 0.5 A / 1 A |
| Ochrany: | Skratové Obrátené pripojenie PreťaženéProti prepätiu |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe Indikácia nabíjania batérie Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe Výstup WS - indikácia zlyhania AC napájania WB výstup - Nízke napätie batérie WP výstup Signalizácia prúdového preťaženia |
| Typ puzdra: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 79 x 123 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
APS-412
Skladom
