shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-612 SATEL
Vstupné napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 6 A ; Nabíjací prúd batérie: 1.5 A / 3 A ; Ovládanie adaptéru: Výstup WS - indikácia zlyhania AC napájania ; Hmotnosť: 0.48 kg ;
337,97 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér s krytom DIN navrhnutým pre systémy napájané napätím 12V DC.
APS-612 disponuje špeciálnou zdierkou umožňujúcou spoluprácu so zariadeniami firmy Satel.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 6 A |
| Výkon: | 72 W |
| Nabíjací prúd batérie: | 1.5 A / 3 A |
| Ochrany: | Skratové Obrátené pripojenie PreťaženéProti prepätiu |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe Indikácia nabíjania batérie Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe Výstup WS - indikácia zlyhania AC napájania WB výstup - Nízke napätie batérie WP výstup Signalizácia prúdového preťaženia |
| Typ puzdra: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 79 x 123 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
APS-612
Skladom
